вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 11

ВИДЕО: „Мојот син си игра со мистериозни џуџиња“

Последни вести

Една мајка не му верувала на своето петгодишно детенце кое постојано и велело дека си игра со џуџиња, па решила да го снима со камера.

На видео снимката може да се забележи како мало суштество претрчува пред камерата, а мајката ветила дека ќе направи уште една снимка за да го докаже ова.

– Мојот сопруг и јас не можевме да поверуваме. Но успеавме да снимиме се`. Мојот Бенџамин си игра со тие сусштества. Не се опасни само пуштаат лош мирис и многу прават врева навечер, вели загрижената мајка.

Засега тешко е некој да даде конкретно образложение што всушност е малото суштество од видеото.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести