понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

ВИДЕО: Момчето со најлоша тетоважа во цела Америка

Истетовирал колбас меѓу нозете.

tetov

Поврзани вести

Американецот Дирк тврди дека ја има најлошата тетоважа во САД.

Tој на внатрешноста од неговите бедра истетовирал огромен колбас, и со тетоважата се пофалил на серијалот „Америкас ворст татус“.

Се истетовирал пред да се ожени, во неговите „луди денови на забавување“, а неговата тетоважа има значење.

Во емисијата се појавил за да ја поправи тетоважата, меѓутоа оваа не е единствената тетоважа од која Дирк сака да се ослободи.

Погледнете…


 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести