недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

(ВИДЕО) Момент кога сексот е поважен и од животот!

Penelope-Cruz-to-design-a-lingerie-line-for-Agent-Provocateur

Поврзани вести

Британската модна куќа за долна облека „Agent Provocateur” снимаше нов промотивен спот кој ја раздрма целата планета, а главната улога ја има Пенелопе Круз.

Има толку многу еротика и сексапил на едно место, што тешко се тргаат очите.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести