петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Видео: Момнетот пред експлозијата на шок бомбата

maja_incident_fudbal_004

Последни вести

На следново видео можете да го погледнете моментот пред да се случи експлозијата на трибината на стадионот под Тумбе кафе.

Објективот на камерата на ТВ Тера сними голем дел од инцидентот со шок-бомбата, која експлодира во секторот на навивачи на Вардар и сериозно повреди еден гостинските навивач.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести