вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Моторџии го запреа цел сообраќај за да спасат живот

bajkeri500

Последни вести

Акцијата за спасување траела не повеќе од две минути, а се почнало од моментот кога, како што тврдат очевидци, кучето излегло од еден од автомобилите кои се движеле на прометниот автопат.

Спaсувачката на ова куче ја снимил еден од моторџиите кој на својата кацига имал поставено камера.

Најчитани вести