вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 43

ВИДЕО: Мравка се опијани од капка вотка

mravka.jpg-500_thumb_medium380_0

Последни вести

Мравката имаше средба со капка вотка, па се одлучи да ја дегустира.

Најпрво, беше претпазлива, но кога ја проба вотката се случи ова…

Најчитани вести