петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 65

Видео: МВР со видео снимка од вчерашниот инцидент во Битола

slika-snimka

Поврзани вести

Министерството за внатрешни работи објави видео снимка на која се гледа како навивачот, кој се повреди на вчерашниот фудбалски натпревар меѓу Бардар и Пелистер ја држи шок бомбата, откако претходно ја зема истата, најверојатно од полицискиот службеник.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести