сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ВИДЕО: На неполни две години плива како професионалец

bebe

Последни вести

Малата Аура Кескус има само една година и девет месеци, а плива како професионалец.

Таа ужива во вода и покажува вештини на кои може да им се завидува.

На Јутјуб е вистинска ѕвезда, а на социјалните мрежи собра многу фанови.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести