петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 62

ВИДЕО: На почеток обична свадба, а потоа општо лудило!

SVADBA

Последни вести

Оваа свадба навидум изгледа сосема обична, но потоа се случи вистински пресврт.

Се започна со првиот танц, кој се претвори во урнебес.

Погледнете…

 

Најчитани вести