среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 50

ВИДЕО: Најбизарното додворување на ТВ пренос

464914_nshirtlessmanlarge570_ff

Последни вести

На оваа видео снимка е прикажано едно од најбизарните додворувања досега…

Една новинарка отишла во живо да известува за шумскиот пожар на југот од Калифорнија, меѓутоа не очекувала дека тогаш ќе биде повикана на состанок и тоа од страна на полугол маж со куче во рацете.

Иако во нивна близина беснеел пожар и целиот крај бил зачаден, човекот не бил заинтересиран за тоа.

Тој во рацете држел мало кутре и од некоја причина од половината нагоре не носел облека, што не му пречело во опуштеното однесување пред камера.

„Толку си убава. Сакаш ли да излезеш со мене некогаш?“, ја запрашал мажот новинарката.

„Што мислиш за пожарот“, го прашала таа.

Меѓутоа се чини, на овој човек не му пречел пожарот.

„Прилично е кул“, одговорил.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести