четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Најдобрите шеги и местенки за први април

Апри-ли-ли-ли....

prank

Поврзани вести

Се ближи денот на шегата, денот кога ни е дозволено да лажеме, денот кога ни е дозволено да се шегуваме на туѓа сметка, денот кога може да правиме штосни местенки без другите да ни се налутат.

Први април е денот кога може да ги правите најлудите шеги и местенки, а ако немате идеја што да правите во вторник еве неколку видеа колку да ви ја разбудат креативноста.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести