недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 18

ВИДЕО: Најдоброто од Ју Тјуб за 2013 – YouTube Rewind: What Does 2013 Say?

Видео кое го содржи најдоброто во 2013.

youtujubrewind

Поврзани вести

Најголемите музички хитови кои ја одбележаа 2013 во едно видео.

Група ентузијасти направија одлична комбинација на мега хитовите од годината која изминува, но му дадоа посебен твист на видеото.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести