вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 32

ВИДЕО: Најемотивната реклама на сите времиња

271382941

Поврзани вести

Технологијата во денешно време стана навистина многу моќна, но никогаш нема да може да ја замени искрената и вистинска љубов која децата ја чувствуваат кон родителите.

Рекламата која неодамна е прогласена за најемотивна и најубава, говори токму за тоа. Имено, таткото на сите начини се обидува да го смири своето бебе, притоа не сфаќајки дека на ова малечко му е потребно само да го земе во раце и да го прегрне.

Низ оваа видео приказна, уште еднаш е докажано дека технологијата е моќна, но не колку татковската љубов.

Погледнете…Ова видео сигурно нема да ве остави рамнодушни.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести