петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 65

ВИДЕО: Најоткачениот танц на свадба во Струмица

tanc

Последни вести

Невеста и младоженец од Струмица на својата свадба изведоа најоткачен танц.

Наместо прв танц на балада, тие својата свадба ја отворија со големиот весел хит „Гасолина“.

Видеото е објавено на Јутјуб и на Фејсбук, а коментарите се многу позитивни.

Уживајте!

Најчитани вести