петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Најоткачената божикна честитка

Креативен, забавен и интересен начин да се одбележат празниците!

hohohho

Поврзани вести

Мора да признаеме дека  семејството Холендерс од Америка  ја има најоткачената празнична честитка насловена „Божикни пижами“, во која тие рапуваат, танцуваат и раскажуваат како им поминала 2013 година.

Иако таткото е главната ѕвезда и најмногу се слуша неговиот глас, секој има свој дел во видеото, а врвот во 2013 година им била улогата во „Iron man“. И секако, мора да додадеме дека се навистина талентирани и добро синхронизирани.

Па, почнете да мислите, да креиратае и направете нешто волку одлично за да ги честитате празниците.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести