четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 7

ВИДЕО: Најсмешните ситуации во „Танц со ѕвездите 2“

smeski1

Поврзани вести

Продукцијата „Дрим фактори“ ви ги претставува ѕвездите и танчарите од втората сезона на „Танц со ѕвездите“ во едно поинакво светло.

Погледнете две и пол минутно видео од зад камерите кое ќе ве насмее до солзи.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести