среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

ВИДЕО: Најсмешното од 2013 во едно видео

Триесет минути со луди, откачени и неверојатни видеа кои ќе ве насмеат и расположат.

smile

Поврзани вести

Традиционално, на крајот на годината се прават пресметки што било најдобро, најпродавано, најуспешно, но и најлошо во годината која изминува, па така, направија и компилација од најсмешните видеа на Ју тјуб кои ја одбележаа 2013-та.

Урнебесно видео кое за само три дена има над три милиони прегледи, што значи,  загарантирано ќе ве насмее до солзи.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести