петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ВИДЕО: Највознемирувачката скриена камера

babyprank

Последни вести

На оваа видео снимка е прикажана една од најлудите тематики на скриена камера.

Како би реагирале вие кога би виделе како бебе во количка паѓа во вода од пристаниште?

Токму ова е темата на најактуелната скриена камера деновиве.

Навистина бизарна тематика за скриена камера, која воопшто не асоцира на нешто смешно.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести