вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Намерно прегази човек на пешачки

hgbhjbnjn

Поврзани вести

Нервозен возач без трошка размислување со своето „бмв“ намерно прегази пешак на пешачки премин.

Снимката која се појави на Јутјуб најверојатно е направена некаде во Молдавија, а на неа се гледа како тројца луѓе поминуваат преку пешачки премин. Откако еден од пешаците ќе му покаже на возачот дека може да помине, возачот на БМВ-то ќе сврти со автомобилот кон пешакот и ќе го прегази, а потоа ќе побегне.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести