сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 15

ВИДЕО: Наполни пелена со вода, а тоа што го направи е генијано!

Voda-slika-620x350

Последни вести

Доколку спаѓате во оние кои сакаат да ја одржуваат градината или во дворот и на балконот секогаш да имате свежи билки, тогаш ова е вистинска работа за вас.

Овој трик  веројатно не сте го знаеле до сега.

Потребни ви се пелени за бебе. Гелот што се наоѓа во нив може да впие големо количество на вода, а потоа можете да го извадите од пелената и да го искористите на најразлични начини…

Погледнете го видеото:

Најчитани вести