сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Направете цветно венче од вашата коса

cvetno-vence

Поврзани вести

Во приложеното видео погледнете како да направите елегантна и свечена плетенка што наликува на цветно венче.

Gorgeous Hairstyle by @georgiykot😍

A video posted by Makeupvideoss (@makeupviddeoss) on

Најчитани вести