петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 48

ВИДЕО: Направете седум различни фризури само со молив

frizuri-moliv

Поврзани вести

Ако сметавте дека моливот служи само за пишување, тогаш сте се излажале! Со помош на обичен молив можете да направите дури седум различни фризури.

Погледнете го видеото во продолжение и проследете го деталното упатство:

 

 

Најчитани вести