понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 16

ВИДЕО: Направете совршени кадрици со помош на молив

Кадриците одамна се сметаат за најженствениот детал што можете да и’ го приуштите на вашата коса.

lokni-1

Поврзани вести

Кадриците одамна се сметаат за најженствениот детал што можете да и’ го приуштите на вашата коса.

Популарната фризура со гуси кадрици можете да ја направите и сами дома, по примерот на блогерката Тани Гарча.

Таа во краткото видео покажува мошне едноставен и брз начин за кадрици со помош на молив и пегла за коса. Погледнете за што се работи…

Најчитани вести