вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 48

ВИДЕО: Направете вистинско ремек дело со лак за нокти и вода

lak

Последни вести

Ви треба само сад со топла вода, лак во боја по избор, чепкалка за заби и бела шолја за кафе или чај.

Потоа следете ги чекорите објаснети во видеото и имате креативен подарок кој ќе ги израдува вашите пријатели, а освен тоа е уникатен.

Најчитани вести