недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

ВИДЕО: Насилни демонстранти нападнаа и автобус на ЈСП

jsp

Последни вести

Дел од демонстрантите кои денеска протестираа пред Собранието нападнаа автобус на ЈСП.

Претходно тие ги нападнаа полициските службеници гаѓајќи ги со камења, стаклени шишиња и јајца, а нападната беше и новинарска екипа.

Погледнете…

 

Најчитани вести