понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

(Видео) Насмевка која го грее срцето: Најмилното бебе

Клипот со ова бебенце досега го гледале повеќе од 840.000 луѓе на youtube. Погледнете сигурно ќе ве разнежни.

66728_beba-1_630x0

Последни вести

Ова бебенце обожува мазење, секој нежен допир кај него предизвикува насмевка и тоа најслатка на светот. Ова бебенце најубаво разбира што е нежност.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести