сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ВИДЕО: Настапот од кој публиката најмногу се наежи!

katarina

Последни вести

Фантомот од операта, Иван Јевтовиќ и Катарина Богиќевиќ ги оставија без здив гледачите на шоуто Твоето лице звучи познато.

Посебно за тоа придонесе гласот на Катарина.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести