четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Наставничка претепана среде час од сопругата на љубовникот

ferokgaopeogktpoh

Последни вести

Ученици од Мексико останале шокирани кога среде предавање упаднала жена и ја нападнала нивната наставничка. Нивната млада наставничка всушност била претепана од сопругата на својот љубовник.

Бесната изневерена жена влегла среде училишен час, ја турнала наставничката на земја и “крвнички“ ја претепала.

Светските медиуми излегоа со остра осуда за нападот, особено затоа што истиот се случил пред очите на мали деца.

Најчитани вести