среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Натпреварувачите во улога на Кики, Кристина, Емина и Жељко

Погледнете како натпреварувачите ги имитираат своите строги и емотивни судии и ментори.

koncertfaktor

Поврзани вести

Популарното шоу Х фактор не е само потрага по таленти и идни музички ѕвезди, тоа е шоу во кое натпреварувачите  заборавија на конкуренцијта, се зближија и станаа едно големо, среќно семејство.

Веќе знаеме дека по цели денови тие се заедно, на пробите и подготовките за настапите во живо, па често се шегуваат. Овој пат тие се пошегуваа на сметка на судиите и нивните типични зборови, изјави, гримаси и изливи на емоции.

Погледнете како натпреварувачите ги имитираат своите строги и емотивни судии и ментори.

Мора да признаеме дека покрај талентот за пеење, овие натпреварувачи поседуваат и талент за глумење и имитирање. Само да не им се налутат и да ги искараат.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести