вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Видео: Не е за секого спорт

8b1a1f40ad70_sf_6

Последни вести

Вежбам карате, се подготвувам да земам жолт појас и аууууууу…… отидоа очилата.

Не можат сите да бидат нинџи, погледнете

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести