четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 56

ВИДЕО: Не и даде цигара, па му го запали автомобилот

benzinska-pumpa-pozar-620x350

Последни вести

Млада госпоѓа намерно предизвика пожар на бензинска станица во Израел откако човекот кој точеше гориво одби да и даде цигара.

Таа по негативниот одговор се свртела, но само за момент за повторно се вратила и со запалка го запалила горивото со што предивикала голем пожар.
Момчето брзо го извлече пиштолот за гориво од резервоарот на автомобилот кој го зафати пламен, за среќа никој не повреден во инцидентот.

Најчитани вести