недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

ВИДЕО: Не можете ни да претпоставите што ќе се случи на крајот

rs-zp

Поврзани вести

На руските патишта се случува буквално се… Можете да видите префрлувања, физички пресметки, пиштоли.

Но ова што ќе го видите на крајот од оваа видео снимка е навистина изненадувачко сценарио на едно момче. Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести