сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Не постои затвор кој ќе го задржи ова момче!

zat1

Последни вести

Тешко дека некој би можел да го задржи во затвор овој млад Афроамериканец, кој сосем лесно се провлекол низ тесниот простор помеѓу решетките и преминал многу лесно од едната страна на затворската врата, до другата.

Престапниците и затворениците ќе посакаат да имаат ваков талент, за да можат да ги избегнат своите долги казни во различните казнено-поправни институции. Ваква структура на телото и еластичност, може да се искористи на различни начини, а бегањето од затвор е веројатно првата помисла која би им паднала на памет на луѓето кои направиле некое кривично дело или планираат да направат.

Погледнете што може да направи ова младо момче!

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести