четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 57

ВИДЕО: Не сака нејзиното братче да порасне!

place1-300x175

Последни вести

Ова мало слатко девојче кое има 5 години започна да плаче кога дозна дека нејзиното мало братче, кое сеуште  е бебе некогаш ќе порасне.

Погледнете како таа го поднесе фактот дека нејзиното сакано братче нема секогаш да биде слатко бебенце.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести