сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 43

ВИДЕО: Неверојатна фризура зо помош на балони

Се што ви епотребно за да ја напарвите оваа фризура се балони, неколку шноли и ластик за коса.

baloni

Поврзани вести

Се што ви епотребно за да ја напарвите оваа фризура се балони, неколку шноли и ластик за коса.

Ако имате долга коса и веќе сте испробале се: и пегла и фигаро, крпчиња, па и витлери и не сте го добиле посакуваниот ефект, време е да пробате да направите кадрици со помош на балони.

Деталното упатство погледнете го во видеото:

Најчитани вести