сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ВИДЕО: Неверојатна синхронизација на тајландските војници

vojnici-tajland

Поврзани вести

Не би ви одземале многу време во обид со зборови да ви објасниме што прават војнициве, погледнете сами.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести