недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

ВИДЕО: Неверојатно реагираше на веста дека ќе стане дедо!

dedo

Последни вести

Човекот од оваа видео снимка навистина искрено и емотивно реагираше на веста дека ќе стане дедо…

Неговата жерка му приредила изненадување и на интересен начин му ја соопштила веста, а тој кога ја прочита пораката се чини  ќе пукнеше од среќа.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести