петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

ВИДЕО: Невиден вандализам на активистите на СДСМ

vandalizaaam

Последни вести

Насилните демонстранти во синоќешните протести удираа по припадниците на полицијата со се што ќе им дојде при рака.

Погледенте го ова видео.

Најчитани вести