понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 18

ВИДЕО: Незгода во Сушица – Сите се фрлаа по крстот не видоа дека попот падна

pop-sushica-1

Поврзани вести

Непријатна случка во Сушица на денешниот празник Богојавление, Водици.

Попот веднаш по фрлањето на крстот падна, а наместо некој да му помогне, сите се фрлија по крстот.

Најчитани вести