петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Видео: Никогаш не се премногу стари за да бидете среќни

happy-staracki-dom-1407238990-546283

Последни вести

Хитот на Фарел насловен како „Хепи“ или среќен ги освои буквално сите генерации од најмлади, до најстари, ако не верувате погледнете го ова уренбесно видео во кое жители на старечки дом од Калифорнија лудуваат на песната.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести