понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

ВИДЕО: Никој не би сакал да се задева со ова девојче

118447236

Поврзани вести

Карате вештините на малата Јапонка Махиро, која има само седум години, навистина оставаат без здив.

Погледнете како ја изведе мајсторската ката Кандкудаи, без ниту една грешка.


Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести