среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ВИДЕО: Никола Гелевски, еден од главните експоненти на СОРОС и СДСМ со навреди, пцости и говор на омраза

kolja-mrak

Последни вести

Уредникот на соросовиот портал „Окно“, Никола Гелевски, целосно збесна во вчерашната емисија 24 Анализа, која се емитуваше на 24 Вести.

Пцовки, закани, навреди беа само дел од срамниот вокабулар на соросовиот платеник, поради што водителот неколку пати се огради од неговите вулгарности. Целосниот испад на Никола Гелевски, алијас Коља Мрак погледнете го во видеото…

Најчитани вести