вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 3

ВИДЕО: Ниш и Крагуевац зафатени од силно невреме

nevreme-u-kragujevcu-foto-print-screen-youtube-1377700957-358227

Поврзани вести

Силно невреме вчера ги зафати српските граови Ниш и Крагуевац.

Невремето не предизвикало поголеми штети во Ниш, но во Крушевац се оштетени  над 200 семејни куќи.

Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести