петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Ниту гравитацијата не и може ништо!

Бионсе е позната како добра пејачка, но и како сјајна танчерка, па по којзнае кој пат докажа дека гравитацијата не и може ништо, па ако е осудена на пад.

bionse-paddd

Поврзани вести

Бионсе е позната како добра пејачка, но и како сјајна танчерка, па по којзнае кој пат докажа дека гравитацијата не и може ништо, па ако е осудена на пад.

„Супер боул“ е еден од најголемите настани во Америка, како спортски, така и музички. Секоја година се води дебата кој од најпопуларните изведувачи ќе настапи на овој спектакл.

Бионсе веќе настапуваше во 2013-та година и сега дојде пак за да ја промовира својата нова песна „Formation“. Заедно со неа настапуваа и британскиот бенд Колдплеј и пејачот Бруно Марс.

Бионсе е позната како добра пејачка, но и како сјајна танчерка, па по којзнае кој пат докажа дека гравитацијата не и може ништо, па ако е осудена на пад.

Пејачката се заниша но како мачка повторно се дочека на нозе. Погледнете за што станува збор.

via GIPHY

Најчитани вести