вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 40

ВИДЕО: Низ песна ги имитира гласовите на 29 познати личности

pee

Поврзани вести

За десетина дена Роб Кантор на ЈуТјуб успеал да собере неверојатни седум милиони прегледи снимајќи песна во која ги копира гласовите на дури 29 познати личности.

Меѓу останатите се Шакира, Гвен Стефани, Френк Синатра, Бритни Спирс…

Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести