понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Видео: Нокаут на годината

Gennady-Golovkin-WBA-Monte-Carlo_teaser_620x420

Последни вести

Видеово е од натпревар во тајландски бокс, и верувајте, ќе ви треба повеќе од еднаш да го гледате за да сфатите што се случи…

Најчитани вести