среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 50

Видео: Нов хит на интернет: Излупете цела вреќа компири за помалку од една минута

103340494

Последни вести

Ви се јаде пире, помфрит, мусака, а ве мрзи да лупите компири?

Погледнете како можете да излупите една вреќа за помалку од една минута. На овој начин кој е претсетавен на видеото вашите „мачни денови“ во кујната веќе се завршени.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести