четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ВИДЕО: Новата песна на Фифи

fifi

Поврзани вести

Иако излезе од натпреварување „Х-Фактор“, Фифи ја продолжува својата кариера со песната „Намерно“.

„Презадоволна сум од третманот откако сум тука. Белград е отворен и слободен град, верувам дека ќе ми биде добро. Секогаш сум отпимист, па така верувам дека и оваа песна ќе успее. Пред неколку години овој живот ми беше недостижен, а сега ги живеам своите соништа, односно пеам и имам луѓе кои ме сакаат таква каква што сум“, вели Фифи.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести