недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Новинар од Бања Лука стана хит на интернет

slavisa

Последни вести

Славиша Саблиќ, новинар од Бања Лука ги насмеа сите на промоцијата на неговата книга „Бисерница“, кога неговиот телефон заѕвоне додека даваше изјава.

Тој во моментот опцу, со што предизвика хорско смеење во просторијата.

Погледнете како господинот Сабљиќ реагираше на ѕвонење на телефонот и стана хит на Балканот:

Најчитани вести