среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

ВИДЕО: Новинари се степаа и го демолираа студиото!

tepacka

Поврзани вести

Двајца новинари од Јордан се степале среде емисија и го демолирале студиото.

На едниот од нив му недостасувале аргументи, па се обидел на сила да ја објасни ситуацијата во Сирија. Негвиот соговорник тоа го прифатил, при што тие физички се пресметале и го демолирале студиото.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести